Millennium Bank

Kredyt konsolidacyjny w Millennium

Jeśli chciałbyś zamienić kilka kredytów i ich raty na jeden wspólny z jedną stałą niską ratą, to kredyt konsolidacyjny w Banku Millennium z zabezpieczeniem na hipotece, jest przeznaczony dla Ciebie. Dodatkowo Bank daje Ci możliwość obniżenia marży kredytu o 0,5 pp. Kredytem tym zastąpisz wszystkie inne z różnych banków. A dodatkowo oferuje przyjazne warunki.

Kredyt konsolidacyjny to:

Kredyt hipoteczny Mieszkanie dla Młodych

Bank milenium jest jednym z niewielu biorących udział w programie „Mieszkanie dla Młodych” dzięki któremu państwo sfinansuje części potrzebnego wkładu własnego. Kredyt ten jest przeznaczony dla osób poniżej 35 roku życia które planują zakup swojego pierwszego mieszkania lub domu. Kredyt udzielany jest w PLN do wysokości 95% wartości nieruchomości na okres do 35 lat. Dofinansowanie wynosi 10% dla osoby nie posiadającej dzieci lub 15% dla osoby wychowującej przynajmniej jedno dziecko.

Kredyt gotówkowy dla firm w Millenium

Kredyt gotówkowy dla firm

Gdy Ci jest potrzeba trochę pieniędzy na rozwijanie swojej działalności albo na poprawienie chwilowych trudności z płynnością finansową. Tani kredyt gotówkowy jest dla Ciebie, pieniądze możesz przeznaczyć na co tylko chcesz bez zabezpieczeń. Dzięki krótkim okresom spłaty do maksymalnie 6 lat zachowasz realną kontrolę nad finansami swojego przedsiębiorstwa. Ważne też jest abyś pamiętał że koszt kredytu jest kosztem dla Twojej firmy dlatego możesz zmniejszyć zobowiązania podatkowe

Pożyczka pod aktywa to:

Pożyczka pod aktywa w Milllennium

 

Pożyczka pod aktywa

Gdy posiadasz oszczędności ulokowane na różnych instrumentach może się zdarzyć że środki te będą Ci nagle potrzebne, szkoda wtedy likwidować cześć lub całości tych oszczędności. Skorzystaj z pożyczki z zabezpieczeniem w takich właśnie aktywach. Dzięki temu za odsetki zapłacisz mniej niż przy tradycyjnym kredycie gotówkowym a twoje oszczędności pozostaną bezpiecznie ulokowane. Pożyczkę możesz zaciągnąć nawet na zaledwie 7 dni a minimalna kwota to 1 000 zł.

Pożyczka pod aktywa to:

Pożyczka gotówkowa - oferta specjalna w Millennium

Pożyczka dla sektora finansowego

Pieniądze specjalnie dla Ciebie. W banku Millennium każdy pracownik banku, spółdzielczych kas, zakładów ubezpieczeniowych lub innych znajdzie produkt specjalnie dla niego. Jest to kredyt gotówkowy o bardzo atrakcyjnych warunkach, 9,99% oprocentowania w skali roku, niska prowizja nawet 1%. oraz długi okres kredytowania do 7 lat. Czyni to kredyt dla sektora finansowego bardzo ciekawą ofertą.

Pożyczka hipoteczna w Millennium

Pożyczka hipoteczna

Uwolnij kapitał drzemiący w Twojej nieruchomości i przeznacz go na co tylko chcesz. Jednocześnie dzięki niskim ratom i możliwości zawieszenia spłaty nie musisz obawiać się o przyszłe zobowiązania. Nasz ekspert przypomina że odsetki i opłaty związane z kredytem możesz odliczyć od podstawy kwoty do opodatkowania dzięki czemu zaoszczędzisz dodatkowy kapitał i zapłacisz mniejsze podatki.

Pożyczka hipoteczna to:

Pożyczka gotówkowa w Millennium

Szybko, łatwo i niedrogo!

Pożyczka Gotówkowa z Gwarancją Najniższego Oprocentowania może być przeznaczona na dowolny cel. Nawet jeśli nie posiadasz konta w banku Millennium i tak dostajesz gwarancje najniższego oprocentowania lub zwrot różnicy. Nie czekaj i skorzystaj z najnowszej oferty banku Millennium

Jasne warunki:

• kwota od 1.000 zł do 80.000 zł
• decyzja o przyznaniu kredytu nawet w 15 min
• Gwarancja Najniższego Oprocentowania
• stała rata

Kredyt refinansowy w Millennium

Kredyt refinansowy

Dzięki temu produktowi spłacisz swój kredyt mieszkaniowy z innego banku. Dodatkowo bank Milenium daje możliwość obniżenia marży kredytu.  

Kredyt refinansowy to:

• minimalna kwota 20.000 zł
• maksymalna kwota – 100% wartości nieruchomości
• okres kredytowania od 6 do 35 lat
• wypłata w transzach lub jednorazowo
• waluta PLN
• raty równe lub malejące
• wakacje kredytowe – możliwość odroczenia płatności jednej raty kredytu w roku

Pożyczka konsolidacyjna w Millennium

Na spłatę drogich kredytów i pożyczek!

Kredyt konsolidacyjny to kredyt na spłatę zobowiązań w innych bankach. Wiele rat w różnych bankach na jedną lekką w banku Millennium i pomyśl na co wydasz zaoszczędzone pieniądze. A przy tym bank nie weźmie od Ciebie żadnej prowizji i masz szanse otrzymana dodatkowej gotówki !

Oferta:

• obniżone oprocentowanie
• możliwości konsolidacji wielu produktów
• dodatkowa gotówka !

 

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci ze wszystkimi formalnościami

Strony