Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to połączenie wszystkich posiadanych kredytów w jeden, redukując przy tym comiesięczne zobowiązanie. Decydując się na kredyt konsolidacyjny miesięczna rata naszego kredytu ulegnie znacznemu pomniejszeniu. Wynika to z wydłużenia okresu spłaty oraz niższego oprocentowania całego zobowiązania. Dzięki temu kredytobiorca jest w stanie odzyskać płynność finansową, jak również zaoszczędzić dodatkowe środki w budżecie domowym.

Konsolidacja to przede wszystkim wynegocjowanie korzystniejszych warunków dalszej spłaty zadłużenia. Natomiast jeśli zabezpieczamy kredyt konsolidacyjny mieszkaniem lub domem z hipoteką można liczyć na niższe oprocentowanie zobowiązania.

Zaletą kredytu konsolidacyjnego jest możliwość spłaty wszystkich posiadanych przez nas zobowiązań tj. kredyt hipoteczny, konsumpcyjny, samochodowy, karta kredytowa, debet na rachunku osobistym. Co więcej, połączenie naszych kredytów to możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych na dowolny cel, które to już będą wliczone w ratę kredytu konsolidacyjnego.

Kredyt konsolidacyjny to świetny wybór na uporządkowanie naszych finansów osobistych oraz oszczędność pieniędzy, w szczególności gdy przenosimy kilka zobowiązań do jednego banku. Zanim podpiszemy umowę warto mieć porównanie ofert kilku banków, aby wybrać tę, która jest dla nas najkorzystniejsza.

 

  • połączenie kilku kredytów w jeden z niższą ratą,
  • korzystniejsze warunki kredytu,
  • odzyskanie płynności finansowej,
  • możliwość negocjacji warunków spłaty.

 

Złóż wniosek o kredyt

Skorzystaj ze wsparcia ekspertów i uzyskaj kredyt o najlepszych warunkach na rynku. Podaj swoje dane kontaktowe, aby nasz doradca rozpoznał Twoje potrzeby.

Wypełnij formularz - oddzwonimy
To prevent automated spam submissions leave this field empty.