kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to kredyt, którego celem jest spłata kilku zadłużeń kredytobiorcy jednym produktem. Kredyt konsoliduje kilka zobowiązań w jedno zabezpieczone hipoteką.

Oprocentowanie ustalane jest na podstawie marży i stawki Wibor.

Wypłata kredytu następuje w transzach lub jednorazowo na wskazane rachunki kredytowe, których zobowiązania będą spłacane.

Przy uruchamianiu jednorazowo całości kredytu odsetki naliczane są od całej kwoty, natomiast przy uruchamianiu w transzach odsetki naliczane są od uruchomionej kwoty, a nie od przyznanej całości.

Zabezpieczeniem docelowym kredytu jest hipoteka. Do czasu ustanowienia hipoteki banki wymagają zabezpieczenia tymczasowego, które może być w formie:

  • ubezpieczenie kredytu,
  • poręczenie według prawa cywilnego,
  • weksel,
  • blokada środków na rachunku (np. lokaty),
  • poręczenie osoby trzeciej, posiadającej zdolność kredytową.

Kredyt konsolidacyjny w ING

 

Kredyt konsolidacyjny

Spłacaj swoje zobowiązania z innych banków w ING. Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu zapłacisz mniej i dostaniesz jeszcze dodatkową gotówkę na co chcesz. Dodatkowo ING maksymalnie upraszcza procedury udzielania kredytów. Sprawdź niskie oprocentowanie między 5,49% a 6,79% skontaktuj się z naszym specjalistą po dokładną analizę.

Kredyt konsolidacyjny w PKO Bank Polski

Mini Ratka

Połącz wiele rat w jedną Mini Ratkę w PKO BP. Skorzystaj z super przyjaznej Mini Ratki, wydłórz okres spłaty nawet do 10 lat a w tym czasie zrób sobie wakacje redytowe kiedy tylko chesz. Przyjazne i sympatyczne warunki tak jak wrószka reklamująca te produkty.

Kredyt konsolidacyjny w PKO BP to:

• oprocentowaniu juz od 10.99%
• suma zobowiązań nawet do 150 000zł
• okres kredytowania do 10 lat
 

Praktyczny kredyt gotówkowy – jeden zamiast kilku w BPH

Praktyczny kredyt gotówkowy – jeden zamiast kilku

Jeden zamiast kilku!

Promocja! „Gotówka bez prowizji”

Kredyt przeznaczony jest dla osób, które przeniosą do Banku BPH swoje kredyty i pożyczki. Do 31 grudnia 2013r. można skorzystać z promocji „Gotówka bez prowizji”. Wystarczy tylko do tego dnia złożyć wniosek. Bank uzależnia przyznanie kredytu oraz jego wysokość od oceny zdolności kredytowej Kredytobiorcy.

Kredyt konsolidacyjny w BPH

Kredyt konsolidacyjny

Oszczędności i wygoda!

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów w innych bankach. Jest możliwość otrzymania dodatkowych pieniędzy na potrzeby mieszkaniowe lub na dowolny cel. Można uzyskać kredyt w wysokości 60% wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem kredytu, jednak nie mniej niż 30.000zł. Zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości. Maksymalny okres spłaty to 40 lat, natomiast minimalny 5 lat.

Kredyt konsolidacyjny to:

Kredyt konsolidacyjny w mBanku

Kredyt konsolidacyjny

Jeden bank jedna niska rata. Połącz kredyty z różnych banków w jeden w mBanku. Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów w innych bankach. Jest możliwość także otrzymania dodatkowych pieniędzy na dowolny cel w ramach tego kredytu, jednakże kwota ta nie może przekroczyć 30% kwoty udzielonego kredytu konsolidacyjnego oraz 50.000zł. Zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości, a maksymalny okres spłaty to 30 lat.

Kredyt konsolidacyjny to:

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny daje możliwość połączenia wszystkich rat kredytów, pożyczek i kart kredytowych w jedną niską ratę. Dodatkowo, jeśli jakiś bank zaoferuje niższą ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie kredytu to Alior Bank przebije jego ofertę i zapewni lepsze warunki. Jest możliwość konsolidacji zarówno zobowiązań zabezpieczonych jak i niezabezpieczonych w PLN i nie ma konieczności dostarczania opinii innych banków, jeśli informacja o kredycie jest w BIK.

Kredyt konsolidacyjny w Getin Bank

Kredyt konsolidacyjny

Jeśli twoje zobowiązania w innych bankach opiewają na kwotę przynajmniej 10 000 zł. oznacza to że możesz się starać o kredyt konsolidacyjny w Getin banku. Połącz kilka kredytów z różnych banków w jeden tańszy i możesz ubiegać się o dodatkową kwotę kredytu. Kredyt dostępny jest dla osób uzyskujących dochody netto już od 550 zł na okres od 3 do 96 miesięcy.

Kredyt konsolidacyjny to: