Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny przyznawany jest w celu sfinansowania realizowanych przez kredytobiorcę projektów m.in. zakup nieruchomości, sprzętu, wsparcie inwestycji czy powiększenie wartości majątku trwałego poprzez zakup aktywów rzeczowych lub finansowych firmy. Przeznaczony jest dla przedsiębiorców chcących realizować inwestycyjne potrzeby firmy, gdzie okres kredytowania trwa od kilku do kilkunastu lat. Przedsiębiorca ma możliwość wyboru wypłaty środków finansowych od razu lub w transzach, co w razie potrzeby pozwala na płynne realizowanie przedsięwzięć inwestycyjnych firmy. Kredyt inwestycyjny może być udzielony w kwocie nawet do kilku milionów złotych, w zależności od indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Udzielenie kredytu inwestycyjnego wiązać nas będzie z uprzednim przedstawieniem planu naszej inwestycji, w której będziemy musieli udowodnić, że inwestycja ta przyczyni się do wzrostu konkurencyjności naszego przedsiębiorstwa lub będzie miała szanse przynieść konkretne i wymierne zyski.  Bank do udzielenia kredytu będzie musiał przeprowadzić analizę ekonomiczno-finansową, której pozytywna weryfikacja będzie skutkować przyznaniem nam kredytu. Należy się również liczyć, że kredyt ten zazwyczaj obarczony będzie obowiązkiem wkładu własnego.

 

  • dłuższy okres spłaty,
  • możliwość przekazania od razu całej kwoty kredytu,
  • duże kwoty kredytu na inwestycje w majątek firmy,
  • dostępny w kilku walutach,
  • szybka decyzja kredytowa.

Złóż wniosek o kredyt

Skorzystaj ze wsparcia ekspertów i uzyskaj kredyt o najlepszych warunkach na rynku. Podaj swoje dane kontaktowe, aby nasz doradca rozpoznał Twoje potrzeby.

Wypełnij formularz - oddzwonimy
To prevent automated spam submissions leave this field empty.