kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy jest to kredyt udzielany na dowolny cel.

 

Cechą charakterystyczną jest to, że zawierany jest na krótkie okresy. Wysokość oprocentowania zależy od ilości rat i od kwoty udzielonego kredytu. Banki nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń ani poręczycieli.

 

W ramach kredytu gotówkowego dodatkowo można skorzystać z szerokiej gamy ubezpieczeń umożliwiających kredytobiorcy bezpieczne spłacanie kredytu w razie nieszczęśliwych wypadków takich, jak utrata pracy czy choroba.

 

Swoją popularność kredyt gotówkowy zawdzięcza między innymi temu, że przy ubieganiu się o niego jest minimum formalności, a decyzja kredytowa jest bardzo szybko.

Kredyt gotówkowy dla firm w Millenium

Kredyt gotówkowy dla firm

Gdy Ci jest potrzeba trochę pieniędzy na rozwijanie swojej działalności albo na poprawienie chwilowych trudności z płynnością finansową. Tani kredyt gotówkowy jest dla Ciebie, pieniądze możesz przeznaczyć na co tylko chcesz bez zabezpieczeń. Dzięki krótkim okresom spłaty do maksymalnie 6 lat zachowasz realną kontrolę nad finansami swojego przedsiębiorstwa. Ważne też jest abyś pamiętał że koszt kredytu jest kosztem dla Twojej firmy dlatego możesz zmniejszyć zobowiązania podatkowe

Pożyczka pod aktywa to:

Kredyt na zakupy przez internet w mBank

mBank i mRaty

Następnym razem jak będziesz robił zakupy w internecie i trafisz na niesamowitą okazję, warto żebyś pamiętał o super szybkim kredycie w mBanku dzięki któremu dostaniesz pieniądze na konto nawet w 15 minut nie odchodząc od komputera. Nie pozwól aby ominęły cię promocje tego lata.

Kredyt na zakupy w sieci to:

• kredyt udzielany w kwocie od 300 do 20 000 zł
• bez zabezpieczeń
• waluta: PLN
• okres kredytowania od 3 do 36 miesięcy
• możliwość karencji w spłacie

Kredyt gotówkowy na oświadczenie w Getin Bank

Prosty kredyt na oświadczenie

Kredyt tak prosty jak kupienie chusteczek w kiosku. Zrób niespodziankę bliskim, sfinansuj nowy telewizor lub inny sprzęt RTV/AGD na co tylko chcesz. Wystarczy tylko Twoje oświadczenia o dochodach i dostaniesz nawet do 15 000 zł na okres maksymalnie 4 lat. Zaskocz znajomych!

Prosty kredyt gotówkowy:

• kwota do 15 000 zł
• okres kredytowania maksymalnie 84 miesiące
• minimum formalności i decyzja w 24 godziny
• dowolny cel
 

Kredyt gotówkowy z ubezpieczeniem od utraty pracy w Getin Bank

Kredyt gotówkowy z dodatkowym ubezpieczeniem od utraty pracy

W trosce o swoich klientów Getin Bank uruchomił kredyt gotówkowy z darmowym ubezpieczeniem od utraty pracy. Dzięki możesz czuć się bezpiecznie i być spokojnym o swoją przyszłość jednocześnie nie rezygnując z marzeń i bieżących potrzeb. 

Kredyt z darmowym ubezpieczeniem to:

• kwota do 150 000 zł
• okres kredytowania maksymalnie 84 miesiące
• minimum formalności i szybka decyzja
• dowolny cel
 

Kredyt gotówkowy na PIT w Getin Bank

Kredyt na PIT

Bez zbędnych zaświadczeń i dodatkowych formalności, wystarczy że przedstawisz swoją roczną deklarację rozliczeniową dotyczącą podatku dochodowego osób fizycznych (PIT). Kredyt oferowany jest na okres do 7 lat i udzielany w kwocie maksymalnie 150 000 zł. Jeśli rozliczyłeś się już z fiskusem nie czekaj i weź prosty kredyt na PIT, gwarantujemy że raty zostaną dopasowane do Twoich możliwości.

Kredyt na PIT to:

Kredyt gotówkowy w MultiBank

Kredyt gotówkowy

Dostęp do pieniędzy na dowolny cel jeszcze nigdy nie był tak prosty. Weź kredyt gotówkowy i zabezpiecz się przed niespodziewanymi wydatkami albo zrealizuj dawno zaplanowane marzenia. Pamiętaj pieniądze możesz przeznaczyć na co tylko chcesz, a dzięki możliwości zrobienia sobie wakacji w spłacie nie musisz się martwic o przyszłość.

Kredyt na start to:

• minimum formalności
• pieniądze na koncie w 24 godziny
• minimum formalności, bez zabezpieczeń
 

kredyt gotówkowy w mBnak

Kredyt gotówkowy

Kredytem gotówkowym możesz sfinansować dowolne swoje marzenie. korzystaj jak i gdzie tylko chcesz i pamiętaj że nie potrzebne Ci dodatkowe zabezpieczenia lub poręczenia dzięki temu kredyt ten jest dla każdego. Kredyt udzielany jest zarówno dotychczasowym, jak i nowym Klientom mBanku.

Kredyt hipoteczny to:

Kredyt gotówkowy w PKO BP

Mini Ratka

Weź gotówkę na co tylko chcesz, z mini ratką łatwo ją później spłacisz. Spiesz się bo oferta jest ograniczona czasowo i potem możesz już nie zdarzyć na tak preferencyjne warunki. Pamiętaj też że nie potrzebujesz żadnych poręczeń czy zabezpieczeń a kredyt dostaniesz w kwocie nawet na 150 000 zł. 

Pożyczka Mini Ratka to:

• spłata rozłożona nawet na 96 miesięcy
• kwota od 1 000 zł do 150 000 zł
• brak zaświadczeń i minimum formalności
• atrakcyjne ubezpieczenia

Kredyt gotówkowy w Getin Bank

Kredyty gotówkowe

Getin Bank wyszedł z założenia że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego i przedstawił nam niezwykle bogatą ofertę kredytów gotówkowych. Dzięki temu wspólnie z naszymi doradcami możemy dobrać rzeczywiście najlepsze i najbardziej dopasowane rozwiązanie dla Ciebie które spełni Twoje oczekiwania. Wystarczy że masz udokumentowane dochody, już nawet 550 zł miesięcznie, obywatelstwo polskie i możesz dostać kredyt nawet do 150 000 zł. Opcji jest mnóstwo skontaktuj się z nami aby wybrać tę właściwą.

Kredyty Gotówkowe to:

Strony