kredyt firmowy

Kredyt dla wolnych zawodów w Getin bank

Kredyt dla wolnych zawodów

Specjalny kredyt dla lekarzy, prawników, architektów, doradców podatkowych. Jeśli wykonujesz jeden z wolnych zawodów zapoznaj się z oferta Getin Banku który przygotował coś specjalnie dla Ciebie. Super kredyt na rozwinięcie Twojej działalności możesz dostać nawet do 300 000 zł bez zabezpieczenia przy formalnościach ograniczonych do minimum.

Kredyt dla wolnych zawodów to:

Kredyt w rachunku bieżącym dla firm w Getin Bank

Kredyt w rachunku bieżącym

Najlepsze rozwiązanie na finansowanie bieżącej działalności firmy. Dzięki dodatkowym środkom uruchomionym na Twoim rachunku zawsze masz gotówkę pod ręką jednocześnie nie płacąc za niewykorzystany kapitał. Zadłużenie jest spłacane automatycznie przy każdej wpłacie na konto. Dzięki takim rozwiązaniom drastycznie poprawiasz swoją płynność finansową oraz wiarygodność. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą uruchomienie i korzystanie z limitu kredytowego jest wręcz koniecznością.

Kredyt przetarg to:

Linia kredytowa Banku Rozwoju Rady Europy w PKO Bank Polski

Linia kredytowa BRRE

PKO Bank Polski prowadzi projekt wspólnie z bankiem Rozwoju Rady Europy. Podstawowe założenia to stworzenie nowych miejsc pracy w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Kredyt ten udzielany jest na preferencyjnych warunkach i może z niego skorzystać każda firma zatrudniająca mniej niż 250 pracowników. Cel finansowania to pojazdy, maszyny, sprzęt biurowy lub inwestycje w nieruchomości bezpośrednio związane z działalnością gospodarczą. 

Kredyt pomostowy dla firm to:

Kredyt współfinansujący projekt z dofinansowaniem z UE dla firm w PKO Bank Polski

Kredyt współfinansujący projekt z dofinansowaniem z UE

Pieniądze z tego kredytu przeznaczone są na pokrycie wkładu własnego w przypadku projektu współfinansowanego ze środków z UE. Kredyt ten bardzo często jest łączony z kredytem pomostowym również oferowanym przez PKO bank Polski. Przydzielane środki maksymalnie mogą pokryć do 80% wartości projektu pozostałe 20% musi wyłożyć inwestor z własnych środków. Kredyt ten daje też szeroki zakres możliwości i negocjacji z bankiem.

Kredyt pomostowy w PKO Bank Polski

Kredyt pomostowy

Kredyt ten przeznaczony jest na finansowanie inwestycji z dofinansowaniem z unii europejskiej. Dzięki niemu nie marnujesz czasu na oczekiwanie aż otrzymasz środki z UE i od razu możesz przystąpić do działania. Dopasowane formy spłaty kredytu, możliwość uregulowania zobowiązań jedną transzą po otrzymaniu dotacji lub spłata ze środków własnych w transzach równych lub malejących. Dodatkowo brak prowizji za wcześniejszą spłatę lub za opóźnienie w spłacie wynikające z opóźnienia w wypłacie dotacji.

Kredyt w rachunku bieżącym dla firm w mBank

Kredyt na rachunku bieżącym

Nigdy nie trać płynności finansowej, płac tylko za wykorzystane środki. Nie zaciągaj drogich kredytów gotówkowych lub hipotecznych tylko po to aby mieć w firmie trochę wolnych środków na poprawienie płynności finansowej i zabezpieczenie się przed niespodziewanymi wydatkami. Weź kredyt dla firm na rachunku bieżącym. Zostanie Ci przydzielony limit nawet do 500 000 zł na dowolny cel związany z Twoją działalnością gospodarczą, odsetki zostaną naliczone tylko od wykorzystanej kwoty. Skontaktuj się z nami i przestań przepłacać.

Kredyt hipoteczny dla firm w mBanku

Kredyt hipoteczny

Kredyt zabezpieczony dla firm pozwoli Ci w pewnie finansować wszelkie przedsięwzięcia związane z Twoją działalnością. Rozwiń skrzydła i nie pozwól na marnowanie się kapitału ulokowanemu w Twojej nieruchomości. Kredyt zabezpieczony dla firm przeznaczony jest dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą min. 12 miesięcy. 

Pożyczka hipoteczna to:

• dowolny cel
• okres kredytowania do 20 lat
• możliwy okres karencji nawet 12 miesięcy
• nawet do 4 000 000 zł
 

Strony