Alior Bank

Kredyt technologiczny w Alior Bank

Kredyt technologiczny

Nie zostawaj w tyle i zyskaj podwójnie. Zainwestuj w nowe technologie w swoim przedsiębiorstwie i sfinansuj to przedsięwzięcie preferencyjnym kredytem technologicznym z dofinansowaniem z Banku Gospodarstwa Krajowego. maksymalna kwota dotacji jaką możesz dostać to nawet 4 miliony złotych na rozwój Twojej działalności. Przedmiotem inwestycji musi być zakup nowej, wdrożenie lub uruchomienie nowej technologi i dzięki temu wytwarzanie nowych lub znacząco ulepszonych towarów lub usług.

Kredyt technologiczny to:

Kredyt za wyciąg dla firm Alior Bank

Kredyt za wyciąg

W Alior Banku osoby prowadzące działalność gospodarczą minimum 1 rok mogą otrzymać kredyt w oparciu o historię rachunku firmowego z dowolnego banku. Kredyt przyznawany jest maksymalnie do 20% rocznych wpływów, jednak nie więcej niż 200.000zł. Jest on udzielany bez zabezpieczeń z okresem spłaty do 3 lat. Sam określ cel kredytu oraz produkty, z których chcesz skorzystać, przy zachowaniu łącznego przyznanego limitu.

Kredyt ten można otrzymać w formie:

Kredyt nieodnawialny w Alior Bank

Kredyt nieodnawialny

Kredyt nieodnawialny to szybki zastrzyk gotówki z ratami rozłożonymi na dłuższy czas. Przeznaczony jest na spłatę zobowiązań krótkoterminowych powstałych w wyniku bieżącej działalności przedsiębiorstwa, finansowanie zwiększonego stanu towarów, produktów gotowych czy należności. Może być również wykorzystany na spłatę zadłużenia krótkoterminowego produktu kredytowego finansującego działalność bieżącą w innym banku oraz sfinansowanie zapłaty VAT w ramach realizowanej inwestycji.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny daje możliwość połączenia wszystkich rat kredytów, pożyczek i kart kredytowych w jedną niską ratę. Dodatkowo, jeśli jakiś bank zaoferuje niższą ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie kredytu to Alior Bank przebije jego ofertę i zapewni lepsze warunki. Jest możliwość konsolidacji zarówno zobowiązań zabezpieczonych jak i niezabezpieczonych w PLN i nie ma konieczności dostarczania opinii innych banków, jeśli informacja o kredycie jest w BIK.

Pożyczka gotówkowa w Alior Bank

Pożyczka gotówkowa

Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych sposobów aby zdobyć środki na realizacje bieżących potrzeb lub spełnienie skrytych marzeń. Pieniądze dostępne nawet w 24 godziny oraz minimum formalności. Masz też gwarancję najniższej raty albo zwrot różnicy. Nie zastanawiaj się my Ci pomożemy ze wszelkimi formalnościami. 

Pożyczka gotówkowa to:

• gwarancja najniższej raty
• kwota do 150.000zł
• pieniądze dostępne nawet w jeden dzień
• minimum formalności

Kredyt hipoteczny w Alior Bank

Kredyt hipoteczny MEGAHIPOTEKA

Kredyt hipoteczny w Alior banku to produkt który zdecydowanie polecamy, jasne warunki, niskie koszty i najdłuższe możliwe okresy karencji sprawiają że kredyt ten jest niezwykle bezpieczny i przyjazny w obsłudze. Nie zastanawiaj się i po prostu skontaktuj się z nami odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie zrealizujemy marzenie o Twoich własnych czterech kątach

Kredyt hipoteczny to:

Strony