Pomożemy Ci uzyskać kredyt w banku!

600 22 66 16

Alior Bank

Kredyt za wyciąg ALIOR

Kredyt za wyciąg

 

Przynieś nam historię konta!

W Alior Banku osoby prowadzące działalność gospodarczą minimum 1 rok mogą otrzymać kredyt w oparciu o historię rachunku firmowego z dowolnego banku. Kredyt przyznawany jest maksymalnie do 20% rocznych wpływów, jednak nie więcej niż 200.000zł. Jest on bez zabezpieczeń z okresem spłaty do 3 lat. Samemu określa się cel kredytu oraz produkty, z których chce się skorzystać, przy zachowaniu łącznego przyznanego limitu.

Kredyt ten można otrzymać w formie:

Kredyt nieodnawialny ALIOR

Kredyt nieodnawialny

 

Zastrzyk gotówki w ratach!

Kredyt nieodnawialny to szybki zastrzyk gotówki z ratami rozłożonymi na dłuższy czas. Przeznaczony jest na spłatę zobowiązań krótkoterminowych powstałych w wyniku bieżącej działalności przedsiębiorstwa, finansowanie zwiększonego stanu towarów, produktów gotowych czy należności. Może być również wykorzystany na spłatę zadłużenia krótkoterminowego produktu kredytowego finansującego działalność bieżącą w innym banku oraz sfinansowanie zapłaty VAT w ramach realizowanej inwestycji.

Kredyt Konsolidacyjny Alior

Kredyt konsolidacyjny

Spakuj wszystkie raty w jedną!

Kredyt konsolidacyjny daje możliwość połączenia wszystkich rat kredytów, pożyczek i kart kredytowych w jedną niską ratę. Dodatkowo, jeśli jakiś bank zaoferuje niższą ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie kredytu to Alior Bank przebije jego ofertę i zapewni lepsze warunki. Jest możliwość konsolidacji zarówno zobowiązań zabezpieczonych jak i niezabezpieczonych w PLN i nie ma konieczności dostarczania opinii innych banków, jeśli informacja o kredycie jest w BIK.

Pożyczka gotówkowa Alior

Pożyczka gotówkowa

Gwarancja najniższej raty!

Pożyczka gotówkowa przeznaczona jest na dowolny cel w kwocie do 150.000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń. Środki mogą być wypłacone nawet w jeden dzień. Jeśli przed skorzystaniem z oferty lub dwa tygodnie później inny bank zagwarantuje klientowi mniejszą ratę przy takim samym okresie kredytowania i kwocie pożyczki to Alior Bank zapewni mu lepsze warunki przebijając inną ofertę.

Pożyczka gotówkowa to:

Kredyt hipoteczny Megahipoteka

Kredyt hipoteczny MEGAHIPOTEKA

Tanie finansowanie!

Kredyt hipoteczny przeznaczony jest na konkretny cel, a jego zabezpieczeniem jest hipoteka na nieruchomości.

Może być w dwóch walutach: PLN i EUR przy 0% prowizji za udzielenie kredytu. Istnieje możliwość zawieszenia spłaty kapitału do 6 miesięcy w roku, a wstępna decyzje klient otrzymuje nawet w jeden dzień.

Kredyt hipoteczny to:

Alior Bank

Alior Bank

łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami i produktami
wyznaczającymi nowe standardy na polskim rynku usług bankowych.

Sieć Alior Banku liczyła na koniec pierwszego kwartału 2013 roku już 759 placówek
i była czwartą co do wielkości tradycyjną siecią dystrybucji w polskim sektorze bankowym.
Składa się na nią 209 oddziałów własnych, 441 placówek partnerskich oraz 109 minioddziałów
pod marką Alior Bank Express, zlokalizowanych głównie w centrach handlowych.